Oyun

Diablo Immortal için APK Download Etmeye Boşuna Uğraşmayın

Aslında başlığımız bu noktada olanı biteni çok net anlatıyor. Diablo Immortal için APK download etmeye boşuna uğraşmayın sevgili arkadaşlar.

Son 1 haftada oldukça popüler hale gelen Blizzard’ın efsanevi hack & slash oyunu Diablo Immortal için herkes bir yerlerden hack bulabilir miyim diye uğraş verir duruma gelmiş.

Diablo Immortal çıktığından beri APK sitelerine yoğun bir trafik söz konusu. Özellikle Diablo Immortal APK’sı download etmek için insanlar birbirlerini kırıyor. Ancak size kötü bir haberim var; Blizzard ekmeğiyle oynatmaz. Özellikle Pay to Win opsiyonunu yüzde yüz eline geçiren Blizzard parayı dibine kıracak.

Diablo Immortal APK’sı Download Etmek İşe Yaramaz Mı?

Belirtmek zorundayım şu ana kadar ortaya çıkan APK’lar içinde hiç oyun sisteminin arka kapısını barındıran yok. İşin ateşli kısmıysa şu;

Diablo Immortal’da bir karakteri adam akıllı hale getirmek 1.8milyon TL’yi bulabiliyor. Yani işin özünde ağlasanız da sızlasanız da oyun sizden o parayı almak için her girişimi gerçekleştiriyor.

Bununla beraber 3. parti sitelerden APK indirmeyi kesinlikle onaylamadığımı belirtmem gerekli. Keza böyle hypelanan oyunların günün sonunda suistimal edilme ihtimali çok yüksek.

Değerli arkadaşlar Diablo Immortal üzerinden hack yapmaya çalışanları uyarmanızı öneriyorum keza Blizzard bu konularda çok titiz ve ciddi yaptırımlar yapmasıyla bilinen bir şirket.

Bu nedenle siz siz olun böyle girişimlerden kaçının. Ayrıca sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce Diablo Immortal temiz bir oyun olarak kalabilecek mi? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

 

Şimdi Oku  Dolar Artışı GeForce Now Kullanımını Tetikleyecek
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top