Oyun

Allahı Olan Dead by Daylight’ta Hile Açmaz! Yeter ULAN!

Merhabalar değerli canyurekli.com okuyucuları, bugün ki konumuz yine saçma sapan isyanlarımdan oluşuyor. Epic Games’in Dead by Daylight’ı ücretsiz yapmasıyla beraber gidip yüzsüz gibi oyunu bende çektim. PS4 ortamından sonra oyun şahane gelmeye başlasa da Dead by Daylight’ı hileciler yüzünden oynayamaz hale gelmemin hikayesini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Behaviour Interactive Inc.’in muazzam seri katilli, kurbanlı co-op oyunu Dead by Daylight’ı çıktığından beri severek oynuyorum. Hatta öyle ki oyunu PS4 ortamında ayrı bir keyifle oynuyordum. Çoluk çocuk olunca malum otomatik olarak PS4 ortadan kalkıyor. Çocuğu 2 yaşına gelmiş her baba gibi PS4’ü birkaç yıllığına ortadan kaldırdıktan sonra, PC ortamında ben oyunu keyifle oynarım dedim.

Epic Games’in ücretsiz oyunlar döneminde de bir baktım Dead by Daylight ücretsiz. AMAN TANRIM DİDİM! Oyunu görmemiş gibi hemen yapıştırıp PC’ye indirdim. Şimdi oyunu sürekli oynayan bir adam olarak perk nedir vs. bunları çok iyi biliyoruz ancak birkaç hafta sonra kabus başladı.

Adam nokta atışı üzerime koşuyor ulan!

Hocam oyun o kadar keyifli ki bazı psikopat oyuncular cidden “psikopat” rolünü şahane yapıyorlar. Oyun ücretsiz verildiği için midir nedendir bilinmez oyunun wallhack inde patlama yaşanır olmuş durumda. İstediğin Perk ve Offering’i döşe her geçtiğim köşe de gelip beni de bulmazsın be kardeşim.

Oyunun Dead by Daylight wallhack araması yaptığımda hayatımın şokunu yaşadım diyebilirim. Adamlar o kadar profesyonel bir WH yazmışlar ki oyunda sizi bezdirene kadar uğraşıyorlar. CS:GO hileleri yanında halt etmiş. İşin tırt tarafı, oyunu ciddiye almıyorsanız bir oyuncuyu reportlamak aklınıza bile gelmez. Behaviour Interactive’i de tebrik etmek lazım: “abisi siz yaptığınız oyunu hiç mi sevmiyorsunuz yav? Adam report etmeyi bu kadar zor hale nasıl getirebilirsiniz?”

Şimdi Oku  Workup Gaming'e Seçilen 11 Girişim Belli Oldu

Kısacası şöyle özetleyebilirim, geceleri 1 2 saat tüm sorumluluklarımdan arındığım bir an vardı onu da Dead by Daylight’ın hilecileri aldı. Oyuna da bayılıyordum, kalbim kırık çıkıyorum yazıdan. Zalımsınız bebeler.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top