Hayat

Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları Fragmanı Sonunda Yayınlandı

Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları Fragmanı Türkçe altyazı ile sonunda yayınlandı. O kadar mutluyum ki anlatamam. Uzun zamandır Fantastik Canavarlar konusunda herhangi bir hareket yokken şimdi fragmanla beraber heyecan durumumuz katlanıyor.

Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları 2022 yılında vizyona çıkacak. Filmde Newt ve Jacob’ı görebilirken, Tina’yı göremiyoruz. Anladığımız kadarıyla Tina bu filmde olmayacak gibi. Bununla beraber; Mads Mikkelsen, Gellert Grindelwald olarak karşımıza çıkacak. Johnny Depp filmden, kişisel hayatındaki olaylardan kaynaklı ayrılmıştı. Bununla beraber film gerçekten bizi Hogwarts ve büyüye doyuracak gibi duruyor. Şu anda sadece Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları fragmanını sizlerle paylaşıyorum. Ardından yakında güzel bir inceleme yazısı sizleri bekliyor olacak.

Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları Fragmanı

Fragmandaki en büyük sürprizlerden biri Dumbledore’un Jacob’a bir asa hediye etmesi ve iyi kalpli büyücüler olmasıyla bilinen Hufflepuff’a puan vermesi gibi duruyor. Jacob bu filmde bizi oldukça şaşırtacak gibi. Ezra Miller’ın Credence’ı canlandırması da efsane olmuş. Bir parça “Kaylo Ren” görmedim desem yalan söylemiş olurum sanırım. Bununla beraber Credence vs Dumbledore savaşı da efsane olacak gibi.

Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları fragmanıyla alakalı sizler ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarda benimle paylaşın.

Şimdi Oku  House of the Dragon Netflix'te İzlenebilecek Mi?
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top